top of page

Skuteczne i świadome zarządzanie biznesem i sobą.

A presentation at the office

WARSZTAT STACJONARNY, NAVAN, 3 MARCA 2024

Temat warsztatu:
ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM CZASEM I FINANSAMI

Praktyczny warsztat dla właścicielek mikro i małych firm

Jako właścicielka małej firmy i solo przedsiębiorczyni codziennie mierzysz się z wyzwaniami, które wykraczają poza Twoją specjalistyczną wiedzę i umiejętności.

Pracujesz ponad miarę, często z obawą o przyszłość, zarządzanie finansami i zespołem.

Strach przed wysokimi podatkami, trudności w planowaniu wydatków, ustalaniu ceny usług oraz oferty, aby przychód był wyższy niż koszty, to tylko niektóre z problemów, które hamują rozwój Twojego biznesu i wpływają na osobiste poczucie spełnienia i bezpieczeństwa.

Jesteś specjalistką i to, co robisz, robisz po mistrzowsku. Jednak brak skutecznego zarządzania nie tylko ogranicza potencjał Twojej firmy, ale również prowadzi do wypalenia zawodowego, frustracji i poczucia bezsilności. Niepewność, czy uda się utrzymać firmę przy zmieniających się warunkach rynkowych, dodatkowo wzmacnia stres.

Bez jasnej strategii i umiejętności zarządczych, marzenia o stabilności finansowej, rozwoju firmy i osobistej wolności pozostają nieosiągalne. To ciągłe borykanie się z problemami, zamiast czerpania radości z prowadzenia własnego biznesu. A PRZECIEŻ BIZNES MA BYĆ DLA CIEBIE!

Przedstawiamy unikalny warsztat, który został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorczych kobietach takich jak Ty, pragnących przejąć kontrolę nad swoim biznesem i życiem.

Oferujemy praktyczną wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego i świadomego zarządzania firmą.

 

Pokażemy Ci, jak zrozumieć mechanizmy prowadzenia dochodowej działalności, ustalić strategię opartą na wartościach, które wspierają Twoje cele życiowe i biznesowe, oraz jak efektywnie zarządzać zasobami i czasem.

Presentation
Work meeting

Po zakończeniu warsztatu będziesz posiadała solidne fundamenty do ogarnięcia chaosu w swoim biznesie i zrobisz ważny krok do budowania dochodowego biznesu, który jest w harmonii z Twoimi wartościami i aspiracjami życiowymi.

Nauczysz się, jak planować i realizować cele biznesowe, które przekładają się na zwiększenie dochodów i dają więcej czasu na odpoczynek i rozwój osobisty. Twoja firma przestanie być źródłem nieustannego stresu, a stanie się stabilnym i satysfakcjonującym przedsięwzięciem, dającym Ci przestrzeń na realizację własnych pasji i marzeń.

Nasz warsztat to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne zadania, narzędzia i metody, które pozwolą Ci skutecznie wprowadzić te zmiany. Przygotuj się na dobrze zaprojektowany proces, który przeprowadzi Cię za rękę w zrozumiały sposób z "dziś" do Twojej wymarzonej (i dobrze zaplanowanej) przyszłości.

Podczas 3.5-godzinnego warsztatu
ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIM CZASEM I FINANSAMI

przeprowadzimy Cię przez 3 kluczowe elementy zmiany:

ANALIZA

 • Gdzie jesteś dzisiaj? - Analiza obecnej sytuacji.

 • Gdzie jest dzisiaj Twoja firma? - Analiza i obliczanie rentowności.

 •  Twoje zasoby.

 • System i strategia biznesowa.

KIERUNEK

 • Cel biznesowy oparty na wartościach i jak może być wsparciem Twoich celów prywatnych.

 • Jak wyznaczyć cel, który dowieziesz.

 •  Obliczanie luki między "dzisiaj" a Twoim celem (finance, zasoby, mindset)

WDRAŻANIE

 • Priorytety i jak planować, żeby się nie zajechać, a nawet odzyskać czas.

 • Planowanie kroków milowych na 2024.

 • Rozpisanie planu działania na najbliższy kwartał z małymi krokami do wdrożenia.

ANALIZA

Każda zmiana rozpoczyna się od zrozumienia, gdzie się aktualnie znajdujesz. Na naszym warsztacie zaczynamy od dogłębnej analizy Twojej obecnej sytuacji biznesowej. Przyjrzymy się Twoim wyzwaniom, obawom oraz sposobom, w jakie dotychczas prowadziłaś swoją działalność. To etap, na którym identyfikujemy przeszkody stojące na drodze do Twojego sukcesu i zrozumienia, jakie aspekty Twojej firmy wymagają zmiany lub usprawnienia. Poprzez tę analizę, dostarczamy Ci również narzędzi do samodzielnej oceny stanu Twojego biznesu w przyszłości.

KIERUNEK

Zdefiniowanie jasnego celu jest kluczowe dla każdej udanej transformacji. Wspólnie określimy, jakie są Twoje najważniejsze cele biznesowe i osobiste. Czy chcesz zwiększyć swoje dochody, uzyskać więcej czasu dla siebie, a może poprawić efektywność zarządzania zespołem? Na warsztacie nauczysz się, jak ustalić realistyczne i mierzalne cele, które będą odzwierciedlały Twoje wartości i aspiracje, tworząc solidną podstawę dla przyszłego rozwoju Twojego biznesu.

PLAN I WDRAŻANIE

Ostatni etap to przekucie celów w konkretne działania. Na warsztacie opracujemy strategiczny plan, który pokaże Ci krok po kroku, jak osiągnąć wyznaczone cele. Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać zasobami, w tym czasem, pieniędzmi i ludźmi, aby maksymalizować dochody przy minimalnym poziomie stresu. Nauczysz się również, jak adaptować się do zmieniających się warunków rynkowych, zachowując przy tym spójność z własnymi wartościami i wizją sukcesu. Dzięki temu planowi, transformacja Twojego biznesu i życia stanie się nie tylko możliwa, ale przede wszystkim realizowalna.

 

Kto poprowadzi warsztat?

Hair Styling

Opinie o współpracy

Szczegóły i rezerwacja miejsca

Kiedy:

Niedziela, 3. marca 2024

Godz. 10 - 14.30 (warsztat 3.5 godz. + lunch)

Gdzie:

Hotel Ardboyne

Dublin Rd, Balreask Old, Navan, Co. Meath [do dyspozycji darmowy parking hotelowy] 

Inwestycja:

Specjalna cena z okazji Dnia Kobiet: 79 Euro

W cenie 3.5-godzinny warsztat wraz z materiałami/workbook'em, kawa i przegryzki, oraz lunch.

Decydując się na udział w warsztacie, zarejestruj się poprzez link do rezerwacji (przycisk powyżej lub ten link).
Zostaniesz przeniesiona do formularza, w którym poprosimy Cię o:
- podanie emaila (żeby wysłać link do płatności oraz potwierdzenie rezerwacji) oraz
- odpowiedź na 4 pytania, dzięki którym przygotujemy przykłady najbardziej pasujące do Twojej branży i palących potrzeb.

Formularz ten jest oficjalnym zgłoszeniem chęci uczestnictwa w warsztacie. A po opłaceniu 79 Euro, Twoje uczestnictwo w warsztacie zostanie potwierdzone.

© 2023-2024 Copyrights Ewa Adams - Everest Results | Ta od rezultatów | Ewa Adams Consulting

 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • TikTok
bottom of page